draugu karte


Draugu Karte

1. Vispārējie noteikumi:

1.1. SIA "Street Food Inc." - turpmāk tekstā "Street burgers" klientu karte (turpmāk tekstā Drauga karte) ir karte, kuru izsniedz "Street burgers", un kura lietotājam sniedz iespēju ar atlaidēm iegādāties preces.
1.2. Datu apstrādātājs ir SIA "Street Food Inc", kas atrodas Rīgā,LV-1050  (juridiskā adrese - Rīga, Kalnciema iela 40).
1.3. Drauga kartes saņemšanai iesniegtie personas dati ir aizsargāti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam un citiem normatīvajiem aktiem, un tie tiek apstrādāti ar mērķi izsniegt Drauga karti, iegūt, analizēt un apkopot šajos noteikumos norādītos datus, sazinātos ar klientu, nosūtītu Drauga kartes īpašniekiem piedāvājumus pa pastu, elektronisko pastu vai īsziņas veidā, kā arī izstrādāt piedāvājumus Drauga kartes lietotājiem.
1.4. Izsniedzot Drauga karti, ar to tiek piešķirta 10% atlaide no pirkuma summas (tas neattiecas uz īpašo piedāvājumu precēm un akcijām).
1.5. Veicot pasūtījumu caur www.streetburgers.lv rēķina summai tiek piemērota konstanta Drauga kartes atlaide 10% apmērā.
1.6. "Street burgers" ir tiesības, laiku pa laikam noteikt un/vai mainīt produktus, kuriem tiek piemērota īpaša atlaide, lietojot Drauga karti.
1.7. "Street burgers" apstrādā Drauga kartes anketā norādītos klienta datus, tikai anketā norādītajā apjomā un tajā paredzētajiem mērķiem, "Street burgers" neizpauž iegūtos datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad datu atklāšanas pienākums vai tiesības izriet no normatīvajiem aktiem.

2. "Street burgers" Drauga kartes izsniegšanas noteikumi:

 
2.1. Drauga karti ir iespējams iegādāties visos "Street burgers" restorānos, kā arī pie "Street burgers" piegādes pasūtījumiem.
2.2. "Street burgers" Drauga kartes cena ir 1,40 Euro, ieskaitot PVN;
2.3. Iegādājoties šo karti, jāaizpilda tai pievienotā anketa un jānodod "Street burgers" darbiniekam restorānos, veikalos vai kurjeram, kurš veic pasūtījuma piegādi.
2.4. Klientam ir tiesības piekrist vai nepiekrist katram konkrētajam Drauga kartes izmantošanas mērķim, izdarot par to atzīmi anketā.
2.5. Ja anketas lauki ir aizpildīti nepilnīgi vai nepareizi, "Street burgers" ir tiesības bloķēt karti bez iepriekšēja brīdinājuma, līdz brīdim, kad trūkumi tiek novērsti.
2.6. Klienta kartei nav derīguma termiņa ierobežojuma.
 

3. "Street burgers" Drauga kartes izmantošanas noteikumi:

3.1. Drauga karte piešķir atlaidi rēķinam visos "Street burgers" restorānos un  piegādes pasūtījumiem.
3.2. Karte nav norēķina līdzeklis. Uzrādot karti, par pirkumiem iespējams norēķināties skaidrā naudā vai ar terminālos pieņemamajām bankas debetkartēm vai kredītkartēm.
3.3. Drauga kartes īpašniekam, veicot pasūtījumus visos "Street burgers" restorānos, veikalos kā arī uz piegādi, Drauga karti ir jāuzrāda.
3.4. Drauga kartes nozaudēšanas vai zādzības gadījumā kartes lietotājam ir pienākums par to paziņot "Street burgers" pārstāvjiem pa e-pastu: info@streetburgers.lv

4. Citi Drauga kartes izmantošanas noteikumi: 

4.1. "Street burgers" ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma bloķēt Drauga karti sekojošos gadījumos:
4.1.1. Klients nav apmaksājis rēķinu restorānā;
4.1.2. No Anketā uzrādītā tālruņa veikts viltus izsaukums uz piegādi;
4.2. "Street burgers" Drauga kartes noteikumu aktuālā redakcija pieejama "Street burgers" mājas lapā www.streetburgers.lv. Gadījumā, ja pastāv atšķirības starp šiem noteikumiem un mājas lapā esošajiem noteikumiem, spēkā ir mājas lapā atrodamie noteikumi.
4.3. "Street burgers" nav atbildīga par zaudējumiem un/vai izmaksām, kas klientiem var rasties, slēdzot klienta karti.
4.4. Ja kartes lietotājs nevēlas turpināt kartes izmantošanu atbilstoši noteikumiem, tam ir tiesības informēt par to "Street burgers" pārstāvjus, nesaņemot nekādu atlīdzību un neatgriežot kartes maksu 1,40EURO apmērā.
4.5. "Street burgers" ir tiesības mainīt Drauga kartes lietošanas noteikumus, bez iepriekšēja brīdinājuma, publicējot tos mājas lapā www.streetburgers.lv

4.6. Drauga kartes lietotāju drošībai, saņemot vai atsakoties no kartes, personai, kura to dara ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

4.7. Gadījumos, kad klienta karte nedarbojas un tai ir redzami vizuāli defekti, jaunas kartes iegūšanai ir nepieciešams atkārtoti veikt maksu par kartes iegādi