Back to basics


Back to basics

 

AR MAZIEM SOĻIEM LĪDZ LIELIEM PANĀKUMIEM

Vienkāršība, autentiskums, augsta kvalitāte un neaizmirstama garša. Vieta, kur būt, kur atgriezties, kuru ieteikt citiem. Šīs bija būtiskākās atziņas, uz kuru pamata 2013. gadā tika atvērta pirmā Street Burgers burgernīca. Mēs sākām ar pāris burgeriem un pozīcijām ēdienkartē, par kuru kvalitāti, gatavošanas procesu un garšu bijām un esam pārliecināti. Jau no pirmajiem soļiem esam rūpējušies par to, lai mūsu produkti būtu gatavoti no augstas kvalitātes sastāvdaļām, kas atrodamas tepat Latvijā. 

Sulīgi, uz atklātas liesmas cepti burgeri, kas līdz ar pirmsākumiem guva panākumus, lieliskas atsauksmes un ievērojamību līdz pat šodienai. 

LAIKS PĀRMAIŅĀM

Kopš atvēršanās 2013. gadā, mūsu sortiments ir augtin audzis. Vēloties pielāgoties plašam garšas piedzīvojumu spektram un sekojot līdzi pasaules trendiem, ieviesām vairākus jaunumus ēdienkartē. Par spīti tam, ka sortiments kļuva plašāks, laika gaitā secinājām, ka attālināmies no mūsu sākotnējās vīzijas. Gadu mijā ievērojām, ka pirmsākumos ieviestais joprojām ir atzītākais un iemīļotākais mūsu patērētāju vidū. Mūsu Street Burgers draugi turpināja atgriezties pēc tā, ko radījām un ar ko sākām kopš pašas pirmās dienas un tas ļāva saprast, ka ir laiks pārmaiņām. 

BACK TO BASICS

Līdz ar 2022. gada iestāšanos, ieviešam pārmaiņas mūsu ēdienkartē, atstājot un uzlabojot ievērības cienīgo, un radot jauno. Mūsu mērķis ir pieturēties pie tā, kas veiksmīgi radīts un uzturēts no pirmās atvēršanās dienas, jo tas devis ievērojamus panākumus. “Back to basics” ir mūsu galvenais moto, kas apzīmē nemainīgo kvalitāti, vērtības, iecienītākās garšas, vienkāršumu un patiesumu. Gardi, sulīgi, uz atklātas liesmas cepti burgeri ir tas, ar ko sākām un tas, ar ko turpināsim. 

Paldies, ka esi ar mums kopš pirmās dienas un sveiciens tiem, kas pievienojušies mums laika gaitā vēlāk.

Uz tikšanos Street Burgers, draugi!