Par mums

PAR MŪSU BURGERNĪCU

Street Burgers ir Latvijā radīts burgernīcas koncepts un pirmā burgernīca atklāta 2013.gada februārī. Šobrīd esam 6 vietās – Rīgas centrā, Āgenskalnā, T/C Spice, T/C SĀGA, Ādažos un Liepājā. Kopš pirmssākumiem mūsu ideoloģija nav mainījusies, bet turpinām augt un attīstīties katru dienu.

Street Burgers piedāvā vairāk nekā 20 dažādu veidu burgerus, salātus un uzkodas. Ēdienkartē sev gardu maltīti atradīs arī veģetārieši un vegāni līdz ar to pievarēt izsalkumu varēs ikviens. Pie mums ir iespējams remdēt ne tikai izsalkumu, bet arī slāpes – plaša bezalkoholisko limonāžu izvēle, Illy kafija un daudz kas cits.

Street Burgers ir par veselīgu dzīvesveidu, tādēļ garša vienmēr ir mūsu prioritāte. Tieši tādēļ mums rūp ikkatra sastāvdaļa, kas tiek ielikta burgerī. Ēdienu pagatavošanai izmantojam tikai kvalitatīvākos produktus. Katru burgeru gatavojam uz pasūtījuma un uz atklātas uguns, lai Tu varētu baudīt labāko šodien, bet rīt jau prasīt nākamo.

Mēs sniedzam ātrāko un draudzīgāko apkalpošanu ikvienam, kas ienāk pa mūsu burgernīcas durvīm. Mūsu filozofija ir būt godīgiem pret mūsu klientiem un sniegt vislabāko no tā, kas ir atrodams tepat – Latvijā.

Mūsu Produkti

Kartupeļi

Vai latvietim kartupeļi plūst asinīs? Uz šo jautājumu atbildes nevaram sniegt, bet to, ka pie mums tie nesatur glutēnu un ir vareni garšīgi. varam drošu sirdi apgalvot.

Vista

Pie mums Jūs baudīsiet vistu, kurā plūst gan latviskā, gan internacionālā dzīvesziņa. Augusi Ķekavā un apbalvota kā ar HALAL, tā arī ar Latvijas Zaļās karotītes produktu sertifikātiem.

Liellops

Mūsu burgeri Jums piedāvā ne tikai milzīgu potenciālu uz Jūsu nākamo mīļāko ēdienu (nesakiet mammai), bet arī labāko iemeslu, kādēļ šis apgalvojums var izrādīties patiess – mēs izmantojam tikai labāko liellopju šķirņu izlases gaļas (charolais, angus, hereford), kas pieejamas Latvijā.

Jērs

Gluži tāpat kā liellopa gaļa, tā arī jēra gaļa ir pārbagāta ar Latvijas pļavām. Mūsu izraudzītā gaļa nesatur antibiotikas un jēri savā uzturā saņēmuši krietnus pušķus Latvijas lauku zāles.

Mērces

Teju jebkam nepieciešams papildinājums, akcents. Kāds sevi papildina ar otru personu, cits akcentē savu personību ar šiku cepuri, bet mēs savus ēdienus Jums piedāvājam nobaudīt ar dažādām mērcēm, kas gatavotas tepat.

Maize

Maize uzliek rāmi mūsu burgeru raksturam jeb visam tam labajam, ko atradīsi tajos iekšā. Tā ir svaiga, kraukšķīga un tieši tik aromātiska, lai mūsu raksturu saglabātu Jūsu atmiņās.

Olas

Lepojamies ar to, ka esam pirmā ēdināšanas ķēde Latvijā, kas savā ēdienkartē atteicās no opcijas izmantot būros augušo vistu olas. Saviem klientiem piedāvājam tikai augstākās kvalitātes olas, kas iegūtas no brīvos apstākļos augušām vistām.