Jauna Street Burgers filiāle atvērta Blaumaņa ielā 9, Rīgā


Jauna Street Burgers filiāle atvērta Blaumaņa ielā 9, Rīgā

Rīgas iedzīvotājiem un burgeru mīļotājiem ir iemesls priecāties, jo Street Burgers tīkls paplašinās ar jaunu filiāli Blaumaņa ielā 9, Rīgā. Jaunā filiāle ir plaša – 112 kvadrātmetri, un tajā ir veikts ievērojams ieguldījums, pārsniedzot 150 000 eiro. Šis projekts prasīja vairāk nekā pusgadu, un mēs esam gandarīti, ka varam atklāt to mūsu klientiem.

Šis jaunais restorāns turpina mūsu veiksmīgo konceptu, piedāvājot plašu un daudzveidīgu burgeru izvēli, izmantojot tikai labākos un svaigākos produktus. Mēs esam lepni, ka varam piedāvāt vairāk nekā 20 dažādus burgerus, tostarp arī veģetāriešiem un vegāniem piemērotus ēdienus, lai apmierinātu visu mūsu klientu vēlmes un garšas prasības.
Ar šo jauno filiāli mēs cenšamies saglabāt un atdzīvināt Blaumaņa ielas kultūras un viesmīlības dzīvi, piedāvājot modernu un svaigu vietu, kur satikties, baudīt gardus burgerus un kopīgi pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni. Mūsu restorāna dizains un atmosfēra ir izstrādāti, ņemot vērā klientu komfortu un baudu.

Street Burgers ir vienmēr lepojies ar savu saistību ar vietējiem produktiem. Mēs izmantojam tikai Latvijā audzētu gaļu un citus svaigus produktus, kas atbalsta mūsu valsts ekonomiku un lauksaimniecību. Mūsu misija ir sniegt labāko ēdienu, saglabājot godīgumu un kvalitāti katrā pasniegtajā maltītē.

Mēs aicinām ikvienu atnākt un apmeklēt mūsu jauno filiāli Blaumaņa ielā 9, lai izbaudītu un piedzīvotu Street Burgers īpašo garšu un atmosfēru. Jaunā burgernīca savas durvis vēra 1.martā 2024.gadā. Aicinām visus ciemos uz jauno burgernīcu!