2024.gadā atbalstījām


2024.gadā atbalstījām

Februāris

LU JF SP Valentīndienas saliedēšanas vakars

LU JF SP organizēts Valentīndienas saliedēšanās vakars “Kur tu esi, jurist’ mans?” norisinājās šī gada 15. februārī. Interesenti tika aicināti saliedēties ar saviem kursabiedriem, izgaršot gardas uzkodas un dzērienus, piedalīties aizraujošās aktivitātēs un, pateicoties pasākuma atbalstītājiem, nosvinēt un izjust Valentīndienas silto atmosfēru arī pēc pasākuma!

Februāris

Rīgas Franču Liceja debašu turnīrs

24. februārī, norisinājās otrais Rīgas Franču Liceja debašu turnīrs. Tajā piedalījās 9 komandas no 4 dažādām skolām – Rīgas Franču Liceja, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas. Skolēnu sniegumu vērtēja pieredzējuši tiesneši no iepriekš minētajām skolām, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas un Franču Liceja absolventi.

Pasākuma laikā skolēni piedalījās diskusijās par aktuālām tēmām, cīnījās par iespēju uzvarēt Street Burgers kuponus un citas balvas, kā arī pilnveidoja savas argumentēšanas spējas. Dienas beigās noritēja svinīga noslēguma ceremonija, kurā tika izziņoti pēdējo debašu rezultāti un apbalvoti prasmīgākie dalībnieki un komandas.

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja šim projektam tapt par īstenību!