4 iemesli kādēļ izvēlēties slaidburgerus


4 iemesli kādēļ izvēlēties slaidburgerus

Vai zini to sajūtu, kad Tev galvā un puncī skan: „Gribas kaut ko garšīgu!”, bet Tev nav ne jausmas, kas tas varētu būt? Netici cilvēkiem, kuri Tev ieteiks iedzert glāzi ūdens, lai remdētu šo izsalkumu. Pirmkārt, Jānis Stībelis jau izteicās, ka jādzer ir glāze piena, nevis ūdens, bet vēl būtiskāk ir apēst kaut ko garšīgu brīdī, kad Tu gribi apēst tieši kaut ko garšīgu. Street Burger burgernīca Tev piedāvā nobaudīt slaidburgerus jeb slaiderus. Lai kā mēs to gribētu, mēs nevaram apgalvot, ka slaidburgeri Tevi padarīs slaidāku, bet mēs noteikti varam dot Tev 4 iespaidīgus iemeslus, kāpēc ir vērts tos nobaudīt.

1. Ideāls burgers, kad gribās, bet arī negribās ēst

Laiku pa laikam katra cilvēka dzīvē pienāk tāds posms, kad it kā gribās ēst, bet it kā varētu arī vienkārši pakošļāt košļeni. Mēs nevēlamies savās dzīvēs pieļaut tādu negatīvismu un šim bezsvara stāvoklim piedāvājam pavisam vienkāršu risinājumu – slaidburgerus. BBQ mini, Grieķu mini un Caprese mini burgeri būs izcils risinājums šādam Tavas dzīves mirklim. Slaidburgeru klāstā sev vēlamo opciju atradīs teju jebkurš – veģerāro, liellopu vai vistas burgeru cienītāji.

2. Vairāki burgeri ar vienu šāvienu

Ja vēlies nobaudīt no visa pa drusciņai, tad slaidburgeri ir īstais ceļš, kas ejams. Streetburgers saviem klientiem piedāvā iespēju par izdevīgu cenu pasūtīt 3 slaidburgeru komplektu, kombinējot burgerus pēc klienta izvēles. Vēlies 3 mini Grieķu burgerus? Bet lūdzu! Kārojas kas vieglāks, bet negribās arī atteikties no sulīga liellopa? Ņem divus Caprese mini un vienu BBQ mini burgeru! Variācijas ir dažādas, Tev tikai atliek izvēlēties un nobaudīt.

3. Draugu lokā visi kopā, jo slaidburgeri uz galda

Iespējams, ka Tev ir ieplānota pasēdēšana ar draugiem – jubileja, paaugstinājums darbā, uzvarēta diskusija Facebook forumā vai vienkārši ceturtdiena, gaidīsim Tevi un Tavu kompāniju ciemos Streetburgers burgernīcā. Pie glāzes craft alus, limonādes vai cita dzēriena, lieliskām sarunām un pieklusinātiem čukstiem brīnišķīgi piestāvēs dažādie slaidburgeri. Katrs no kompānijas varēs atrast to, ko meklē – vai tā būtu kā mini uzkoda pirms lielākas maltītes baudīšanas, varbūt vienkārši garda našķošanās vai pilnvērtīga burgeru degustācija visiem kopā. Lai būtu kā būdams, gaidīsim Tevi un draugus ciemos Streetburgers lokācijas vietās!

4. Ideāls randiņu materiāls

Runā, ka vīrieši mīl caur vēderu, bet sievietes – caur ausīm. Tad kādēļ neapvienot patīkamo ar lietderīgo? Slaidburgeri ir pietiekami eleganta izmēra, lai randiņa laikā nevajadzētu uztraukties par neplānotām ēdiena paliekām uz vaigiem, tie ir gana sātīgi, lai neviens mājās nedotos izsalcis un izcili vilinoši, lai pārtrauktu mūžseno gājienu randiņos baudīt lapu salātus. Kā reiz tajā senajā parunā ir teikts – neviens labs stāsts nav sācies, kamēr ir ēsti salāti. Vediet viens otru uz Streetburgers burgernīcām, baudiet mūsu piedāvājumu un kas zina – pilnīgi iespējams, ka vismaz viens izcils stāsts būs sācies, kopīgi baudot slaidburgerus.