Street Burgers veģetārie burgeri


Street Burgers veģetārie burgeri

Ir vispārzināma patiesība, ka izsalkušam veģetārietim, kur ir nonācis saskarsmē ar tukšu vēderu, vislabāk var palīdzēt veģetārie burgeri. Street Burgers burgernīcas saviem klientiem piedāvā trīs gardas veģetārās burgeru opcijas – Falafel burgers, Mammas siera burgers un Portobello sēnes burgers. Skeptiķiem, gurmāniem un gaļas entuziastiem no sirds iesakām pamēģināt šos burgerus, tādejādi laužot stereotipu, ka jebkurš veģetārais ēdiens sastāv no gurķiem, tomātiem un sojas izstrādājumiem. Sātīgi, gardi un lieliski savā dažādībā. Labi pagatavots veģetārais burgers var būt  vakara saruna draugu vai ģimenes lokā, ienesot neviltotas sajūsmas plūdus pat stundas pēc to nobaudīšanas.

Falafel burgers

Falafel burgera sastāvā ir Falafel plācenis, kas gatavots no turku zirņiem, biešu čatnijs, paprikas čatnijs, tzatziki mērce, tomāts, salātlapas, zilais sīpols un marinēti gurķi. Ja burgeru būtu iespējams baudīt operā, tad varētu sacīt, ka šī ir ēdiena simfonija, ja mākslas galerijā, tad Falafel burgers būtu veģetārās mākslas Purvīša balva. Šis garadarbs būs lieliski piemērots tiem, kuri uzturā lieto gaļas produktus – bagāts ar proteīnu, saskanīgām garšas kombinācijām un kārtīgiem dārzeņu akcentiem. Bagātīgs, pareizā izmēra un labi izskatās. Nē, tas nav Tinder profila apraksts, tā ir Street Burgers Falafel burgera būtība.

Mammas siera burgers

Atnāc uz Street Burgers burgernīcu, pasūti Mammas siera burgeru un piezvani mammai. Tādejādi būs ne tikai mammai dienas prieks sagādāts, bet, baudot maltīti, Tu sajutīsies kaut drusciņ, bet kā mājās. Mammas siera burgers ir gatavots no panēta Alpu un Čedaras siera plāceņa, tomāta, salātlapas, zilā sīpola riņķīšiem, marinēta gurķa šķēlītēm, biešu čatnija un ķiploku mērces. Ideāls burgers tiem, kas dievina īpaši sierīgas maltītes. Ēdienam eleganti piestāvēs arī glāze vīna, jo kurš gan nevēlētos, pirms uzsākt ēst, skaļi pasludināt abus komponentus par vīnu un sieru? Visrotaļīgākais no mūsu burgeriem. Netici? Pasūti un nobaudi izskusušo siera burgera plācenīti, kas papildināts ar labumiem, ko atrast var mammas dārzā!

Portobello burgers

Ļaujiet iepazīstināt – portobello sēne. Internacionāla draudzene mūsu pašu baravikām. Ja skatās ar neapbruņotu aci, nemaz tiek viegli to atšķirību starp steiku un portobello sēni uzreiz pateikt nevar, tomēr ēdiens nav Instagram filtrs, lai mānītos un mēs tiešām lepojamies ar dievīgi gardu sēņu burgeru. Burgera sastāvā ir sviestā ceptas portobello sēnes, tomāts, salātlapas, zilais sīpols, marinēts gurķis, mutē kūstošs Alpu siers un ķiploku mērce. Sajūsminoša garšu buķete tiem ēdiena baudītājiem, kuriem rudens jo īpaši iet pie sirds, bet pie mums Street Burgers burgernīcās lietus noteikti nelīst. Ja vēlies savu pārliecināto gaļas ēdienu entuziastu iepazīstināt ar veģetāro burgeru pasauli, tas šis ir īstais, ar ko sākt! Labi apcepta sēne sviestā, kas papildināta ar klasiskām burgera sastāvdaļām, ļaujot neatkāpties tālu no komforta zonas. Burgeru baudīt iesakām baudīt ar kādu dzērienu no mūsu plašā craft alus buķetes vai papildināt to ar kādu gardu smūtiju! Neej bekot, bet labāk nāc pie mums ciemos uz Street Burgers burgernīcām!